Vinylové podlahy

Vinylové podlahy bez ftalátov a zdraviu škodlivých látok

Vinylové lepené podlahy dovážané našou firmou sú bez ftalátov a formaldehydu. Vinylové podlahy sú podlahové krytiny budúcnosti. Vinylové podlahy majú naozaj dlhú životnosť, sú veľmi odolné proti opotrebeniu, špine a zároveň sú nenáročné na údržbu.Vinyl je materiál s mnohými dobrými vlastnosťami - má vysokú odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu, je protišmykový, tepelne izoluje, tlmí kročajový hluk, je pružný, stály, antistatický a vhodný pre alergikov. 

Vinylová podlaha je materiál, ktorý sa výborne hodí ako podlahová krytina do bytov, kancelárií, reštaurácií, hotelov a obchodov, skrátka pre všetky záťažové kategórie. Vinylové podlahy ponúkajú zaujímavé vzory a štruktúry. Na výber je mnoho prevedení. Vinylové krytiny verne a na neroznanie napodobňujú vzor dreva, kameňa, keramických a kamenných dlaždíc, sklenených dlaždíc i korku. Dokonca dokážu napodobniť aj zvlnený plech a štiepený kameň.

Pokládka vinylovej podlahy

Vinylová podlaha sa pokladá na vyrovnanú a odborne pripravenú podlahu. Ak chcete mať záruku, že udávaná životnosť bude platná, nechajte kompletne zrealizovať pokládku odborníkmi. Sú na to vyškolení a za kvalitu práce vám budú ručiť. Profesionálov spoznáte podľa odbornosti ich konzultácie a podľa komplexnosti ponuky ich služieb. Okrem konzultácie by vám firma mala priestor zamerať, upraviť existujúcu podlahu a potom profesionálne položiť vinylovú krytinu.

 


 

   

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zábrániť ich používaniu nájdete na stránke ochrany osobných údajov.

×