Vinylové podlahy

Vinylové podlahy - Expona Domestic, Expona Comercial, Ecoline, Proline, Project floors

Vinylové lepené podlahy dovážané našou firmou sú bez ftalátov a formaldehydu.

Vinylové podlahy sú podlahové krytiny budúcnosti

Vinylové podlahy majú naozaj dlhú životnosť, sú veľmi odolné proti opotrebeniu, špine a zároveň sú nenáročné na údržbu.

Vinyl je materiál s mnohými dobrými vlastnosťami - má vysokú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu, je protišmykový, tepelne izoluje, tlmí kročajový hluk, je pružný, stály, antistatický a vhodný pre alergikov.  Vinylová podlaha je materiál, ktorý sa výborne hodí ako podlahová krytina do priestorov s väčšou prevádzkou. Do bytov, kancelárií, reštaurácií, hotelov a obchodov, skrátka pre všetky záťažové kategórie.

Vinylové podlahy ponúkajú zaujímavé vzory a štruktúry. Na výber je mnoho prevedení .

Vinylové krytiny verne a na neroznanie napodobňujú vzor dreva, kameňa, keramických a kamenných dlaždíc, sklenených dlaždíc i korku. Dokonca dokážu napodobniť aj zvlnený plech a štiepaný kameň.

Kladenie vinylovej podlahy

     Vinylová podlaha sa pokladá na vyrovnanú a odborne pripravenú podlahu. Ak chcete mať záruku, že udávaná životnosť bude platná, nechajte kompletne zrealizovať pokládku odborníkmi. Sú na to vyškolení a za kvalitu práce vám budú ručiť. Profesionálov spoznáte podľa odbornosti ich konzultácie a podľa komplexnosti ponuky ich služieb. Okrem konzultácie by vám firma mala priestor zamerať, upraviť existujúce podlahu a potom profesionálne položiť vinylovú krytinu.
 

V našej ponuke sú pre Vás pripravené vinylové podlahy:

   

Vinylové podlahy

Prihlásenie