Montáž dverí

 

Pri zaobstarávaní nových dverí zabezpečujeme pre zákazníka plný servis, od poradenstva pri výbere dverí a kovania až po dodaní a konečnú montáž obložkovej zárubne, zavesenie dverného krídla a nastavenie.

Základným predpokladom interiérových dverí je ich funkčnosť. Takéto dvere sa musia zľahka a nehlučne otvárať aj zatvárať a tiež zámok musí ísť zľahka zamykať Všetky modely interiérových dverí PORTA DOORS reprezentujú najvyššiu kvalitu prevedení vrátane bezproblémového užívania.

Obložkové zárubne sa inštalujú do čistého stavebného otvoru o predpísanom rozmere pre danú šírku dverí. Stavebný otvor je nutné mať dobre pripravený, to má vplyv na kvalitu a cenu montáže ale aj na konečný estetický dojem. Po usadení a zapenenie zárubne sa ihneď nastaví dverné krídlo. Tiež je možné inštalovať kovanie. Prakticky okamžite po dokončení inštalácie môžete dvere používať.

Individuálne možno riešiť dodania dverí a zárubní do atypického stavebného otvoru. Presnejšie informácie a cenu Vám radi zodpovieme podľa konkrétnej požiadavky.

Dverné krídla je možné dodať aj do existujúcich (starších) oceľových zárubní, ktoré sú vyrobené podľa príslušnej STN. (Napr. v panelovýh domoch a podobne) Tu je nutné ešte pred objednaním dverí skontrolovať, či sú oceľové zárubne správne zamurované, či nie sú prehnuté a či nemajú voľné pánty. V opačnom prípade dvere presne nesedí v zárubni, alebo ak je zárubňa prehnutá smerom dovnútra, je potom nutné dodatočne upraviť šírku dverí, čo zvyšuje náklady na inštaláciu. Výška dverí v prípade, že je zárubňa utopená v podlahe sa rieši podrezaním dverného krídla.

Dodanie a inštaláciu dverí zabezpečujeme na území celej Moravy, ale aj prípadne po celej SR podľa dohody. Zákazníkom poskytujeme kompletný servis spojený s nákupom a inštaláciou dverí a zárubní PORTA DOORS.

Prihlásenie