Kronopol laminátová podlaha

0 položiek

 Laminátové podlahy Kronopol

Plávajúce podlahy Kronopol ponúkajú elegantný a odolný podlahový materiál. Ich výhodou je uznanie a ocenenie zákazníkov vo viac ako 50 krajinách celého sveta. Výnimočná kvalita produktu, vylepšené vlastnosti dosiek a rôznorodosť prevedení sú výsledkami práce medzinárodného tímu expertov. Vďaka používaniu moderných technológii bolo možné znovu získať z dreva to najlepšie čo je v ňom.

Laminátové  podlahy Kronopol sú modernými produktomi , ktoré sú ponúkané v niekoľkých prevedeniach čo sa týka farebnosti, textúry povrchu, hrúbky lamiel a triedy oderu. Tieto črty determinujú možnosť použitia lamiel určených pre izbové účely, ich intenzitu zaťaženia alebo nosnosti.


Plávajúce podlahy Kronopol zdokonaľujú výnimočnú bohatú ponuku farebnej škály, z tradičných farieb dreva duba a buka na sofistikované farby exotických drevín.
Plávajúce podlahy Kronopol sú ponúkané v 6,7 a 8 mm hrúbke. Hrubšia doska zabezpečuje lepšiu zvukovú izoláciu. Kronopol ponúka plávajúce podlahy vo dvoch triedach oderu - AC 3 a AC 4.

 

Zobraziť:

Žiadny výrobok nezodpovedá aktuálnemu filtru.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zábrániť ich používaniu nájdete na stránke ochrany osobných údajov.

×